Baseny przelewowe

Główną zaletą basenów przelewowych jest pełne wykorzystanie głębokości basenu i idealne wkomponowanie się w profil ogrodu. Linia wody nie jest obniżona jak w przypadku basenów skimmerowych. Szkielety basenu wyposażone są w pionowe żebra nośne o średnicy 10 mm, kołnierz stabilizujący o średnicy 10 mm na górze basenu oraz opcjonalnie stalowe pręty wzmacniające o średnicy 8 mm rozmieszczone w 2 rzędach po każdej stronie basenu.

Standardowo na spód stosuje się płyty PP 6 mm, a na boki 8 mm. Opcjonalnie możemy zaoferować arkusze PP o grubości 8 mm na spód i arkusze PP o grubości 10 mm na boki.

Parametry techniczne

Długość basenu 5- 15m
Szerokość basenu 2-5m
Głębokość 1,1 – 1,5m
Izolacja ścian XPS 30mm
Opcjonalne wzmocnienia metalowymi prętami 8-10mm
Kolory Biały ( najbardziej popularny ), jasny niebieski, ciemny niebieski, szary i ciemny szary( coraz bardziej zyskujący na popularności w przypadku nowoczesnych realizacji )

 

Akcesoria do basenów Skimmerowych

Baseny można wyposażyć w 3 rodzaje skimmerów. Mały skimmer , skimmer slim i skimmer zintegrowany. Dwa pierwsze mogą być zlicowane ze ścianą basenu. Opcjonalnie możemy również zamontować tzw. przeciwprąd .

Dysze wlotowe również mogą być zlicowane na życzenie.

 

 

Kształty basenu

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować różnorodną gamę kształtów basenów, aby zaspokoić unikalne preferencje klientów. Klasyczny prostokąt, zaokrąglony lub niestandardowy projekt – nasza kolekcja obejmuje wiele opcji. Od eleganckich krzywizn po geometryczną precyzję, każdy kształt jest wykonany z niezwykłą dbałością o szczegóły, dzięki czemu Twój basen stanie się oszałamiającym centralnym elementem przestrzeni zewnętrznej.

Schody i funkcje relaksacyjne

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę schodów basenowych, ławek relaksacyjnych i stref płytkiej wody, które możesz dostosować dokładnie do swoich wymagań i potrzeb.

Wszystkie elementy mogą być wykonane z powierzchnią antypoślizgową. Schody wbudowane są w niecki basenu wraz z dyszą cyrkulacyjną – dla lepszego dostępu i zimowania można wyposażyć schody w otwieraną pokrywę rewizyjną.

Oświetlenie

Oferujemy oświetlenie jedno kolorowe lub RGB. Możemy również podświetlić schody.

Zintegrowane automatyczne rolety

Automatyczne przykrycia basenowe zintegrowane z basenem to nowoczesny i coraz popularniejszy sposób zabezpieczenia i ochrony basenów, który nie zakłóca wyglądu terenu basenu. Dzięki szerokiemu wyborowi listew PCV i poliwęglanowych przykrycie można dopasować do koloru basenu i wystroju swojej posesji.

Rolety basenowe

Standardowo rolety basenowe to trójkomorowe listwy PCV w czterech wariantach kolorystycznych. Opcjonalnie możemy zamontować listwy poliwęglanowe z potrójnym wytłaczaniem i filtrem UV lub z listwami solarnymi z poliwęglanu. Listwy PCV i PC są odporne na słoną wodę.

Możliwości montażu rolet basenowych

Mechanizm rolety można umieścić za basenem na jego dole lub na górze . Można również zintegrować ją z ławką relaksacyjną wewnątrz basenu.

Naziemne mocowania rolet basenowych

Ręczny lub automatyczny system przykrycia basenu jest łatwy w montażu i nadaje się do wszystkich typów basenów naziemnych, zewnętrznych i wewnętrznych – z włókna szklanego, polipropylenu, stali nierdzewnej i folii. Przykrycie nadaje się również w przypadku stosowania stacji uzdatniania słonej wody.

Podziemne boxy i naziemne ścianki technologiczne

Boxy technologiczne w ziemi i naziemne ścianki . Obie wersje Plug &Play. Każda z wersji wyposażona jest w armaturę i podstawową technologię filtracyjną, którą można uzupełnić o w pełni zautomatyzowane stacje dozujące do uzdatniania lub światło UV.

Tam, gdzie spełniają się basenowe marzenia