Baseny Skimmerowe

Podstawowa linia basenów skimmerowych to baseny o maksymalnej długości 15 metrów i maksymalnej szerokości 5 metrów. Szkielety basenu wyposażone są w pionowe żebra nośne o średnicy 10 mm, kołnierz stabilizujący o średnicy 10 mm na górze basenu oraz stalowe pręty wzmacniające o średnicy 8 mm rozmieszczone w 2 rzędach po każdej stronie basenu.

Standardowo na spód stosuje się płyty PP 6 mm, a na boki 8 mm. Opcjonalnie możemy zaoferować arkusze PP o grubości 8 mm na spód i arkusze PP o grubości 10 mm na boki.

Parametry techniczne

Długość basenu 5-15m
Szerokość basenu 2-5m
Głębokość 1,1 – 1,5m
Izolacja ścian XPS 30mm
Opcjonalne wzmocnienia metalowymi prętami 8-10mm
Kolory Biały ( najbardziej popularny ), jasny niebieski, ciemny niebieski, szary i ciemny szary( coraz bardziej zyskujący na popularności w przypadku nowoczesnych realizacji )

 

Akcesoria do basenów Skimmerowych

Baseny można wyposażyć w 3 rodzaje skimmerów. Mały skimmer , skimmer slim i skimmer zintegrowany. Dwa pierwsze mogą być zlicowane ze ścianą basenu.

Dysze wlotowe również mogą być zlicowane na życzenie.

Kształty basenu

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować różnorodną gamę kształtów basenów, aby zaspokoić unikalne preferencje klientów. Klasyczny prostokąt, zaokrąglony lub niestandardowy projekt – nasza kolekcja obejmuje wiele opcji. Od eleganckich krzywizn po geometryczną precyzję, każdy kształt jest wykonany z niezwykłą dbałością o szczegóły, dzięki czemu Twój basen stanie się oszałamiającym centralnym elementem przestrzeni zewnętrznej.

Schody i funkcje relaksacyjne

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę schodów basenowych, ławek relaksacyjnych i stref płytkiej wody, które możesz dostosować dokładnie do swoich wymagań i potrzeb.

Wszystkie elementy mogą być wykonane z powierzchnią antypoślizgową. Schody wbudowane są w niecki basenu wraz z dyszą cyrkulacyjną – dla lepszego dostępu i zimowania można wyposażyć schody w otwieraną pokrywę rewizyjną.

Listwy rolet

Standardowo osłony listew wyposażone są w trójkomorowe listwy PCV w czterech wariantach kolorystycznych. Opcjonalnie możemy zamontować listwy poliwęglanowe z potrójnym wytłaczaniem i filtrem UV lub z listwami solarnymi z poliwęglanu. Listwy PCV i PC są odporne na słoną wodę.

 

 

Możliwości montażu rolet basenowych

Mechanizm rolety można umieścić za basenem na jego dole lub na górze lub można zintegrować z ławką relaksacyjną wewnątrz basenu.

Naziemne przykrycia rolet basenowych

Ręczny lub automatyczny system przykrycia basenu jest łatwy w montażu i nadaje się do wszystkich typów basenów naziemnych, zewnętrznych i wewnętrznych – z włókna szklanego, polipropylenu, stali nierdzewnej i folii. Przykrycie nadaje się również w przypadku stosowania stacji uzdatniania słonej wody.

Podziemne boxy i naziemne ścianki technologiczne

Boxy technologiczne w ziemi i naziemne ścianki . Obie wersje Plug &Play. Każda z wersji wyposażona jest w armaturę i podstawową technologię filtracyjną, którą można uzupełnić o w pełni zautomatyzowane stacje dozujące do uzdatniania lub światło UV.

Tam, gdzie spełniają się basenowe marzenia